<![CDATA[FGC.cat - Notes de premsa]]> ca 240 http://www.fgc.cat/media/img/menu/fgcmenulogo.jpg <![CDATA[FGC.cat]]> <![CDATA[FGC aposta per la mobilitat sostenible del seu personal amb vehicles elèctrics i híbrids]]> Thu, 22 Feb 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC reforça el seu servei durant el Mobile World Congress]]> Tue, 20 Feb 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC millora els accessos de l’estació de Sabadell Plaça Major]]> Sat, 10 Feb 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[Presentació de resultats 2016]]> Fri, 09 Feb 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC i Ajuntament de Sant Cugat acorden instal·lar un nou ascensor a l’estació de La Floresta]]> Wed, 07 Feb 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC presenta la locomotora de vapor centenària Monistrol i el cotxe saló d'autoritats de l'antic Cremallera]]> Tue, 06 Feb 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC crea un web per dinamitzar l'activitat dels seus espais]]> Wed, 31 Jan 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC i la Plataforma per la Llengua incentiven a practicar el català al Tren de la llengua]]> Fri, 26 Jan 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[TOPRail, liderat per FGC, estrena un nou web centrat en el potencial dels trens turístics]]> Tue, 23 Jan 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC, ONCE i la seva Fundació col·laboren a favor de l’accessibilitat de totes les persones]]> Wed, 17 Jan 2017 00:00:00 GMT