<![CDATA[FGC.cat - Notes de premsa]]> ca 240 http://www.fgc.cat/media/img/menu/fgcmenulogo.jpg <![CDATA[FGC.cat]]> <![CDATA[FGC, ONCE i la seva Fundació col·laboren a favor de l’accessibilitat de totes les persones]]> Wed, 17 Jan 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC inicia les obres de rehabilitació del pas de vianants del pont de la riera d’Òdena]]> Wed, 10 Jan 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[Els Reis d’Orient arriben amb FGC]]> Wed, 03 Jan 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC adjudica i inicia treballs a la línia Barcelona-Vallès per un import de 4,1 milions d’euros]]> Tue, 02 Jan 2017 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC ofereix servei ininterromput la nit de Cap d'Any]]> Wed, 27 Dec 2016 00:00:00 GMT <![CDATA[El projecte “El meu tren” guanya la 1a edició del concurs FGCHackapp]]> Thu, 21 Dec 2016 00:00:00 GMT <![CDATA[Modificació del servei a les línies d’FGC durant les festes de Nadal]]> Tue, 19 Dec 2016 00:00:00 GMT <![CDATA[FGC i el Centre Excursionista de Catalunya promouen el combinat tren i excursionisme]]> Thu, 14 Dec 2016 00:00:00 GMT <![CDATA[Rull: "L'arribada del tren a les Planes és l'exemple d'una història d'èxit"]]> Tue, 28 Nov 2016 00:00:00 GMT <![CDATA[L'ONCE dedica un cupó al centenari de l'arribada del tren a Les Planes]]> Wed, 22 Nov 2016 00:00:00 GMT